Kim jesteśmy?

Jesteśmy agencją kreatywną z 9 letnim doświadczeniem, lecz wciąż czujemy się młodzi:) i pełni zapału do pracy. Łączy nas optymizm do życia, szczerość, odwaga i chęć tworzenia niezwykłych projektów. Wyzwania motywują nas do ciągłego działania oraz poszukiwania nowych, lepszych rozwiązań. Dzięki pasji jaką jest nasza praca angażujemy się w każdy projekt na 100%. Dlatego z nami możesz być o kilka kroków do przodu, realizować cele i wyznaczać trendy.

Sprawdź naszą ofertę
Co robimy?

Tworzymy kompleksowe projekty, które są narzędziami do realizacji twoich celów. Łączymy estetykę z efektywnością. Budujemy interakcję z markami, tak aby była intuicyjna, niezapomniana i skuteczna. Staramy się angażować wszystkie media jako środki przekazu. Najlepsze projekty powstają dzięki współpracy, dlatego Klient jest dla nas Partnerem. Rozmawiamy, słuchamy, odpowiadamy na potrzeby. Stawiamy na szczerą i prostą komunikację.

Sprawdź nasze portfolio
Nagrody

Największą nagrodą dla naszej firmy jest zadowolenie naszych klientów. Oprócz tego jesteśmy doceniani przez otoczenie zewnętrzne. W 2010 roku zdobyliśmy tytuł "Orła Biznesu". Nagrodzone zostały przedsiębiorstwa wprowadzające innowacje i działające według zasad społecznej odpowiedzialności biznesu. Uroczystość odbyła się pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Białegostoku oraz Marszałka Województwa Podlaskiego.

Skontaktuj się z nami!